
Стелаж з контейнерами Terrio "Hoppy Maxi L” Кремовий
4 299 ₴
- В наявності
- Код: TM-1015LC
Стелаж є ідеальним варіантом для організації простору у дитячій кімнаті.
У нашому дитячому магазині ми знаємо, що зберігання дитячих іграшок та речей може бути справою непростою. Тому пропонуємо вам оновлений та збільшений Стелаж з контейнерами Terrio «Hoppy Maxi L”
Тепер ще більше місця для зберігання! Завдяки вдосконаленій конструкції, цей стелаж стане ідеальним рішенням для організації простору в дитячій кімнаті.
У комплект входить 12 знімних контейнерів різних розмірів, що дозволяє комфортно сортувати іграшки, книги та інші улюблені речі малюка.
Оновлений стелаж оснащений збоку додатковими поличками, що забезпечують ще більше місця для зберігання!
Завдяки продуманому дизайну, у вас буде достатньо місця для усіх дитячих скарбів, що допоможе підтримувати порядок та чистоту.
Також варто зазначити, що стелаж “Hoppy Maxi L” дуже зручний та простий у використанні. Ви зможете легко розмістити його в будинку та забезпечити порядок та чистоту в дитячій кімнаті.
Кожна поличка витримує до 50 кг ваги, що робить його дуже міцним і надійним.
Яскравий колір допоможе зробити дитячу кімнату більш веселою та кольоровою, а дизайн у формі зайчика стане до вподоби кожному малюку.
Стелаж “Hoppy ” легко складається, не потребує використання металевих шурупів, виготовлений з якісних матеріалів та є повністю безпечним для дітей.
Cтелаж з контейнерами Terrio “Hoppy ” є чудовим варіантом для кожної дитячої кімнати, яка потребує організації простору та яскравих кольорів.
Розміри гарнітура.
- Довжина – 120 см
- Висота – 96 см
- Ширина – 35 см

Габарити контейнерів:
- Контейнер великий – 40 х 30 х 12 см.
- Контейнери малі – 30 х 20 х 12 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 960 см |
| Висота полиці | 960 мм |
| Глибина полиці | 350 мм |
| Довжина | 1200 |
| Кількість висувних ящиків | 12 |
| Кількість ярусів (полиць) | 7 |
| Наявність висувних шухляд | Да |
| Наявність — дворок | Немає |
| Полиці | пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 350 |
| Ширина (довжина) полиці | 1200 мм |
- Ціна: 4 299 ₴






