-4%

SportBaby Дитячий ігровий комплекс Babyland-25
27 740 ₴
26 630,40 ₴
- В наявності
- Код: Babyland-25
+380 (67) 358-21-40
Менеджер Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий комплекс Babyland-25
| Висота | 240 см |
| Ширина | 180 см |
| Довга | 310 см |
| Матеріал | Сосна оброблена антисептиком |
| Вага товару | 80 кг |
| Колір | Натуральне дерево |
| Довжина гірки | 1.8 метри |
Комплектація Дитячий ігровий комплекс Babyland-25
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами та в різній комплектації та кольоровій гамі. Виробник залишає за собою право вносити до конструкції зміни, що не погіршують експлуатаційних характеристик виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 630,40 ₴

