-4%

SportBaby Дитячий ігровий комплекс Babyland-18
24 850 ₴
23 856 ₴
- В наявності
- Код: Babyland-18
+380 (67) 358-21-40
Менеджер Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий ігровий комплекс Babyland-18
| Висота | 240 см |
| Ширина | 180 см |
| Довга | 310 см |
| Матеріал | Сосна оброблена антисептиком |
| Вага товару | 83 кг |
| Колір | Натуральне дерево |
| Довжина гірки | 1.8 метри |
Комплектація Дитячий ігровий комплекс Babyland-18
Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами та в різній комплектації та кольоровій гамі. Виробник залишає за собою право вносити до конструкції зміни, що не погіршують експлуатаційних характеристик виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 856 ₴


