
SportBaby Дитяча пісочниця 29 розмір 100х100 см
5 240 ₴
- В наявності
- Код: Песочница 29
+380 (67) 358-21-40
Менеджер Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча пісочниця SportBaby Пісочниця — 29
| Висота | 23 см |
| Ширина | 100 см |
| Довга | 100 см |
| Матеріал | Сосна |
| Вага товару | 35 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Тип | Пісочниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 240 ₴
