-4%

SportBaby Дитячий майданчик — Капітан із зимовою гіркою Babyland-13
76 420 ₴
73 363,20 ₴
- В наявності
- Код: Babyland-13
+380 (67) 358-21-40
Менеджер Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий майданчик — Капітан із зимовою гіркою Babyland-13
| Висота | 3100 см |
| Ширина | 6500 см |
| Довга | 7500 см |
| Матеріал | Сосна оброблена антисептиком |
| Вага товару | 350 кг |
| Колір | Натуральне дерево |
Комплектація Дитячий майданчик - Капітан із зимовою гіркою Babyland-13
Дитяча гірка довжина – 3 метри (червона, синя, зелена) Гойдалка 2 шт. (червоні, зелені) або дерев'яні. Гірка для скелелазіння. Кільця Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами та в різній комплектації та кольоровій гамі. Виробник залишає за собою право вносити до конструкції зміни, що не погіршують експлуатаційних характеристик виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Гірка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 363,20 ₴



