Пісочниця з кришкою SportBaby Пісочниця — 5
Пісочниця з кришкою - це чудова можливість для вашої дитини добре провести час, граючи з піском і сховатися в тіні від літньої сонячної спеки. Обладнавши у дворі таку іграшку можна сміливо займатися своїми справами, не турбуючись, що ваша дитина влізе на дерево або впаде в калюжу. Не варто забувати, що для вашого чада це ще й маленький світ, у якому складаються стосунки між ним та іншими дітьми, розвиваються комунікативні навички, а відповідно утворюється гарний настрій. У конструкціїдотримано всіх європейських стандартів якості та безпеки, що забезпечує надійність конструкції та дарує батькам спокій.
| Висота | 180 см |
| Ширина | 145 см |
| Довга | 145 см |
| Матеріал | Сосна |
| Поперечини | Бук |
| Вид кріплення | не вимагає кріплення |
| Вага товару | 33 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Файли | Array |
| Колір | Натуральне дерево |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Пісочниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 370 ₴



