Доставка 1 грн!
-4%

Прогулочная коляска Espiro Wind 10 Mistral Black
13 400 ₴
12 900 ₴
- В наличии
- Код: 5905683802123
+380 (67) 358-21-40
Менеджер Иринавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Espiro |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Высота спинки | 47 см |
| Глубина сиденья | 23 см |
| Диаметр задних колес | 25 см |
| Диаметр передних колес | 17 см |
| Ширина сиденья | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага коляски | 10,2 кг |
| Возраст | Від 6 місяців до 4 років |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина підставки для ніг | 21 см |
| Колеса | Пінополіуретан |
| Количество колес | 4 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага дитини, кг | 22 кг |
| Поворотність коліс | Да |
| Розміри в розкладеному вигляді | 105-109x59x89-94 см |
| Розміри в складеному вигляді | 31x59x64 см |
| Тип | Прогулянкова |
| Тормозная система | Гальмо-гойдалка на задній осі |
| Ширина шасі | 59 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 900 ₴








