
Укачивающий центр El Camino Hugs ME 1077 Beige
4 200 ₴
- В наличии
- Код: 8301
Крісло-гойдалка El Camino Hugs ME 1077 (Ель Каміно Хагс)

Інноваційна новинка 2023 року від відомого виробника дитячих товарів! Автоматична колиска для новонародженого - El Camino Hugs ME 1077 з широким функціоналом налаштувань для комфортного сну та якісного відпочинку!
Стійка конструкція разом з надійною фіксацією в коконі гарантують малюку безпеку, а вам спокій.

М'яке крісло з матрациком-ведмедиком - ідеальне місце для дитини з народження. Сон в такій колисці не тільки солодкий, а й здоровий, адже положення крісла сприяє правильному розвитку хребта.
Окрім сну дитина може розглядати мобіль з іграшками, почати вивчати світ. Спинка може приймати 2 положення під потребу малюка.

В El Camino Hugs передбачені корисні функції: таймер, 12 мелодій, 5 швидкостей заколисування, USB. Управління може відбуватись завдяки панелі з кнопками на основі центру, а також пульта ДУ віддалено.
Характеристики
| Тип виробу | крісло-гойдалка |
|---|---|
| Вік | від народження до 12 місяців |
| Регулювання спинки | 2 положення |
| Макс. навантаження | 9 кг |
| Музика | так |
| Ремінь безпеки | п'ятиточковий |
| Можливість блокування | так |
| Живлення | батарейки/від мережі |
| Виробник | El Camino (Китай) |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | El Camino |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Высота | 580 мм |
| Глубина | 890 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность использования в качестве качели | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 13 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 100 мм |
| Длина в сложенном виде | 890 мм |
| Ширина в сложенном виде | 580 мм |
- Цена: 4 200 ₴








