
Кроватка Deson "СВІТАНОК" + Комод Deson "СВІТАНОК" 90 см
14 200 ₴
- В наличии
- Код: Svitanok
Представляємо до уваги набір меблів для новонароджених!
Ліжечко та комод.
Ліжечко без ящика . По бажанню можна замінити на дорожче з ящиком.
Комод тепер з відкидним та знімним пеленатором та органайзером в шуфхляді який по бажанню можна вийняти.
Комод прорахований з ДСП фасадами, можна замінити на будь який комод серії Deson в потрібному кольорі 60 см або 90 см(кольори однакові у всіх) також на вибір ЛДСП або МФД фасади.
Ціна в такому випадку буде перерахована, доставка безкоштовна.
Ліжко Deson SVITANOK - це ліжечко, яке огорне ніжним заколихуванням та чарівною атмосферою. В ньому радісно прокидатиметься Ваше сонечко і даруватиме тепло всім навколо.
Виготовлене з дерева бук, покрите нетоксичним лаком та фарбою на водяній основі, які рекомендовано для дитячих меблів. Ліжко має 3 положення спального місця по висоті, а також рухому бічну частину, яка може опускатися і зніматися повністю. Поздовжній механізм заколисування входить в комплектацію ліжечка.
Характеристики:
- призначене для дітей від народження і до 5-ти років;
- деталі ліжка заокруглені та безпечні;
- надійний механізм опускання бортика;
- маятниковий механізм поздовжнього гойдання;
- бортики з накладками-гризунками;
- дно з ортопедичних ламелей;
- регульоване по висоті спальне місце: 26,5 см, 42,5 см, 52 см;
- гарантія від виробника 18 місяців;
- розмір спального місця: 120х60 см;
- розмір ліжка: 126,5х68 см;
Кольори:
| - Білий -білий+натуральний бук -білий+сірий -сірий+білий -графіт+натуральний |
_____________________________
Комод Deson «Світанок» — ідеальний помічник для батьків
Стильний, зручний і продуманий до дрібниць — саме те, що потрібно для комфортного догляду за малюком!
Характеристики комода:
- Знімний пеленатор
- Фасад з міцного ДСП по бажанню МДФ
- Каркас із надійної ДСП
- Дерев’яні ніжки з бука
- Пеленатор легко знімається — комод перетворюється на повноцінні меблі для кімнати
- Розміри комода:
- Ширина: 90 см
- Висота: 82 см
- Глибина: 45 см
Розміри пеленатора:
- Висота: 13 см.
- Ширина: 51 см.
- Глибина: 69 см.
Колір ніжок може бути:
- сірий
- білий
- натуральний
Доставка: Новою Поштою по всій Україні на відділення НП БЕЗКОШТОВНА
Створіть затишне і практичне місце для вашого малюка разом з меблями серії «Світанок» — комод + ліжечко = ідеальне поєднання!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DESON |
| Страна производитель | Украина |
| Колесики | Да |
| Комплектация матрасом | Да |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Материал фасада | Натуральное дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип кроватки | Кроватка-диван |
| Тип механизма качания | маятниковый |
| Уровни регулировки высоты ложе | 3 |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Венге, Слоновая кость (ivory), Орех, Белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Возможность трансформации кроватки в письменный стол | Нет |
| Возможность трансформации кроватки в подростковую кровать | Нет |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Система защиты от произвольной регулировки кроватки | Да |
| Съемная передняя стенка | Да |
| Размеры спального места | |
| Высота в верхнем положении | 70 см |
| Длина спального места | 70 см |
| Ширина спального места | 70 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота в нижнем положении | 122 |
- Цена: 14 200 ₴








